Przedszkole Samorządowe w Nowej Wsi Ełckiej

Konkurs plastyczny „Bożonarodzeniowa Kartka” - 2015/2016

PRZEDSZKOLE > Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA
  Przed świętami Bożego Narodzenia w Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Nowej Wsi Ełckiej zorganizowany został konkurs plastyczny na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową. Konkurs adresowany był do dzieci w wieku przedszkolnym 3 i 4- letnich.
Uczestnicy konkursu wykonywali kartki świąteczne w formie A5 lub A6 wybranymi przez siebie technikami plastycznymi - rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp. Praca mogła być wspólnym dziełem dziecka i rodzica.
Na konkurs wpłynęło 13  prac dzieci  z Przedszkola Samorządowego w Nowej Wsi Ełckiej.
Wszystkie kartki były piękne, oryginalne, pomysłowe, bardzo kolorowe, wykonane z różnych materiałów. Jury przyznało nagrody i wyróżnienia :

Wyniki konkursu:

I miejsce:
Oliwierowi Szawarejko- grupa 4-latki
II miejsce:
Nikoli Bohun- grupa 3-latki
Arieli Walendzik- grupa 4-latki

Wyróżnienia przyznano:
Annie Kuligowskiej- grupa 4-latki
Mateuszowi Romejko- grupa 4-latki
Alanowi Organek - grupa 3-latki

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy!
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowej Wsi Ełckiej
tel/fax: Budynek nr 1: 87 619 74 25, Budynek nr 2: 87 568 37 54